O NAS

HURTOWNIA BIELIZNY

Firma BELBEST zajmuje się importem oraz sprzedażą, wysokiej jakości bielizny damskiej i męskiej, a także wszelkiego rodzaju akcesoriów uzupełniających elegancką konfekcję damską. Obecnie jest sporym przedsiębiorstwem które swoim działaniem obejmuje Polskę oraz kraje sąsiednie, w tym Ukrainę, Czechy, Słowację, Niemcy, Rosję, Litwę oraz Węgry. Na terenie Polski współpracuje z kilkoma ogólnopolskimi sieciami handlowymi w tym Auchan, E.Leclerc oraz Carrefour.


Poszukują firm i wkrótce realizują pierwsze kontrakty z tamtejszym fabrykami – producentami bielizny damskiej oraz męskiej. W krótkim czasie BELBEST staje się lokalnym liderem w hurtowym handlu bielizną. BELBEST jest jedną z firm która postanawia na tym skorzystać. Tworzy strategię ekspansji na sąsiednie kraje i sukcesywnie zwiększa sprzedaż bielizny w takich krajach jak: Ukrainę, Czechy, Słowację, Niemcy, Rosję, Litwę i Estonia.

HURTOWNIA OBUWIE

Firma BELBEST zajmujemy się dystrybucją wszelakiego rodzaju obuwia dostępnego na rynkach europejskich i azjatyckich. Śledzimy najnowsze trendy rynku obuwniczego i pod tym kątem przygotowujemy naszą ofertę.

Stworzona przez nas platforma internetowa jest szczególnie atrakcyjna biorąc pod uwagę przygotowaną profesjonalnie prezentację produktów oraz niewielką ilość czasu, jaka potrzebna jest do wszechstronnego zapoznania się z asortymentem. Zastosowana przy tworzeniu katalogów obuwia technologia 3D pozwala na dokładne zapoznanie się z danym produktem.

Wartości, które cechują naszą firmę to: solidność, uczciwość, lojalność, profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy wszystkie firmy, które wspólnie z nami pragną budować swoją pozycję rynkową.

BELBEST SP. Z O.O.

UL. NADRZECZNA 16 HALA 1 LOK. A20-a

05-552 WÓLKA KOSOWSKA - JABŁONOWO

+48 22 217 65 54